Gaziosmanpaşa Servisi

Gaziosmanpaşa bölgesinde cam servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Gaziosmanpaşa semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz. TIKLA ARA : 0530 542 34 67

Gaziosmanpaşa Pencere Tamiri

Evlerinizde, iş yerleriniz bulunan Pencerelerinizin sorunlarını aynı gün içinde tamir edip sizleri mağdur etmiyoruz. Sizde bu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen Gaziosmanpaşa pencere tamir servisimiz iletişime geçin.

 • PVC Pencere Kol Değişimi
 • PVC Pencere Karşılık Basınç Ayarı
 • PVC Pencere Silikon Yenilenmesi
 • PVC Pencere Conta Değişimi
 • PVC Pencere Buğulu Cam Değişimi
 • PVC Pencere Kanat Ayarı
 • PVC Pencere Sürgülü Pencere Ayarı
 • PVC Pencere Menteşe Değişimi
 • PVC Pencere İspanyolet Değişimi
 • PVC Pencere Kol
 • PVC Pencere Menteşe
 • PVC Pencere İspanyolet
 • PVC Pencere Zamak
 • PVC Pencere Conta
 • PVC Pencere Kilit
 • PVC Pencere Çift Açılım

Gaziosmanpaşa Vitrin Camı

Vitrin camları genellikle lamine cam veya temperli cam ürünleri ile yapılmaktadır. Lamine cam, kırıldığı zaman dağılmayan cam olarak bilinir, ve kırılma esnasında hiç bir şekilde ortama zarar vermez, İki camın arasında bulunan pvb laminasyon kaplaması sayesinde dağılma yapmamaktadır.

Vitrin cam tamiri, satışı, imalatı, montajı gibi hizmetler vermekte olan firmamız tüm vitrin camlarınızı anında değişimlerini sağlamaktadır. Vitrin camları genellikle mağaza, dükkan, işyeri, ofis, avm, gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kırık, çatlak, gibi durumlarda vitrin camlarınızı tamiratını en uygun fiyatlara yapmaktayız. Kırık olan vitrin camlarınızı keşif yapılarak ölçüleri alınıp birebir aynısı yapmaktayız.

Gaziosmanpaşa Cephe Camı

Dış cephe cam tamiri, tamircisi, servisi olarak iş merkezi, rezidans, plaza olmak üzere tüm alanlarda bulunan kırık, çatlak camların değişimi yapılır. Düz, füme, bronz, renkli, reflekte, anti reflekte, temperli, lamine olmak üzere tüm modellerin üretimini yaparak, değişimini yapıyoruz. Dış cephe kırım cam değişimi birebir olarak, dış cephe sistemlerinde bulunan camın kalitesi ne olursa değişimini yapıyoruz. Yüksek katlarda bulunan camların değişimi özel bir ekipman ve iş güvenliği mevzuatına uygun olarak yapılmaktadır.

Dış cephe camları alüminyuım düşey ve yatay profillerle alt konstrüksiyonun oluşturduğu bu sistemde camlar alüminyum profillerden imal edilen kasetler üzerine bondigleme denilen özel kimyasal maddeler ile yapıştırılır. Cephe camları genellikle kullanım alanlarına göre lamine veya temperli olarak imalatı yapılmaktadır.

Gaziosmanpaşa Ofis Bölme

Çalışma alanlarında yaşanan ofislerde ki camların kırılması nedeniyle aksilikler yaşanabilir. Ofis cam kırıklarını itina ile tamir ediyor ve değiştiriyoruz. Aynı zamanda ofislerinizi cam bölme ile ayırıyor, yine aynı zamanda ofis cam bölmelerini taşınma nedeniyle itina ile söküyor, yeni yerinize tekrar aynı düzen ve tertipte takıyoruz.

Ofis bölme duvar sistemleri kendi içerisinde alternatif detaylar sunarak çok geniş mimari ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Ofis Bölme Sistemlerini uygun genişlik ve yükseklikte üreterek müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız…

Gaziosmanpaşa Dükkan Camı

Dükkan camları genellikle lamine cam veya temperli cam ürünleri ile yapılmaktadır. Lamine cam, kırıldığı zaman dağılmayan cam olarak bilinir, ve kırılma esnasında hiç bir şekilde ortama zarar vermez, İki camın arasında bulunan pvb laminasyon kaplaması sayesinde dağılma yapmamaktadır.

Dükkan cam tamiri, satışı, imalatı, montajı gibi hizmetler vermekte olan firmamız tüm vitrin camlarınızı anında değişimlerini sağlamaktadır. Vitrin camları genellikle mağaza, dükkan, işyeri, ofis, avm, gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kırık, çatlak, gibi durumlarda vitrin camlarınızı tamiratını en uygun fiyatlara yapmaktayız. Kırık olan vitrin camlarınızı keşif yapılarak ölçüleri alınıp birebir aynısı yapmaktayız.

Gaziosmanpaşa Isı Cam

Isıcam tamiri, 2 adet camın birleşip çift cam olması ile oluşmaktadır. Isı camlar 2 adet aynı ölçülerde olan tek camların arasına ince yapıştırma çıtası getirilerek birleştirilmesi sonucu oluşmaktadır. Pvc alüminyum pencere kapı doğrama sistemlerinde ısıcam ürünlerini kullanmaktadır. Isı kaybını minimuma, ısınma maliyetlerinizi en aza indiren ısıcam konfor ve sinerji modelleri satışı, montajı, tamiri işlerini yılların verdiği tecrübe ve deneyimle garantili olarak yapmaktayız.

Gaziosmanpaşa Sineklik

– Pileli sinekliktor Sineklik

– Plise Sineklik

– Sürgülü Sineklik

– Menteşeli Sineklik

– Akordiyon Sineklik

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz. Firmamızın sineklik fiyatları, ekonomik uygun ve kaliteli malımızın kendi patentli malımız olması sebebiyle sineklik modelleri, 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır plise sineklik, yani akordiyon sineklik, dediyimiz modelin tül yırtılmasına kasasının paslanmasına garanti içermektedir. İstanbul içi aynı gün servislerimiz bulunmaktadır.

Plise Sineklik Modellerimiz %100 geri dönüşümlü malzemelerden garantili olarak üretilmektedir.

Akordion Sineklik katlanır ve ergonomik yapısı ile evlerinize şık bir görünüm katar. Mutfak pencereleri için idealdir.

Stor Sineklik modelleri son derece şık bir görünüme sahiptir. Elit mekanların vazgeçilmez ürünlerindendir.

Menteşeli Sineklik modellerimiz geniş alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek şık bir dizayn ile özel olarak tasarlanmış, ekonomik ve kalitelidir.

Sürgülü Sineklik modellerimiz, özel sürgü yapısı ile dar alanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Raylı sistem sineklik modelleri.

Sabit Klasik Sineklik modellerimiz pencerelerde sabit olarak sökülük takılabilir modüler sistem sinekliklerdir. Her pencere ölçüsüne göre tüm modellerimizde olduğu gibi özel olarak üretilmektedir.

Post a Comment

Tıkla Ara
WhatsApp